Kufje Buds Live Samsung Sm-R180Nznaeug | Wireless Anc Mic In-Ear Mystic Silver

Lidhja Brendi Impedancë Specifikat
Wireless 32 Ohm

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€199.90
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Lidhja Wireless
Brendi
Impedancë 32 Ohm
Ndjeshmëria 102 dB ± 3dB
Led drita No
Mikrofon Yes
Kontroller zerimi Yes
Gjatesia e kabllos -
Jetëgjatësia e baterisë deri në 6 orë
Tipare tjera
Garanci 2 Vite
Barkodi 8806090526299
Modeli i Produktit Kufje Buds Live Samsung Sm-R180Nznaeug | Wireless Anc Mic In-Ear Mystic Silver
Ngjyra Mystic Bronze

Please login first