Kufje Buds Philips Tat2205Bk/00 | Wireless Ipx4 Splash Mic In-Ear Black

Lidhja Brendi Impedancë Specifikat
Wireless 32 Ohm

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€59.99
Cmimi me TVSH

Nuk ka Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Lidhja Wireless
Brendi
Impedancë 32 Ohm
Ndjeshmëria 95 dB ± 3dB
Led drita Yes
Mikrofon Yes
Kontroller zerimi Yes
Gjatesia e kabllos -
Jetëgjatësia e baterisë Deri në 12 orë
Tipare tjera
Garanci 2 Vite
Barkodi 4895229109896
Modeli i Produktit Kufje Buds Philips Tat2205Bk/00 | Wireless Ipx4 Splash Mic In-Ear Black
Ngjyra Black

Please login first