Kufje Me Bluetooth Pv33 Wifi

Lidhja Brendi Impedancë Specifikat
BLUETOOTH

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€16.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Lidhja BLUETOOTH
Brendi
Impedancë
Ndjeshmëria -
Led drita No
Mikrofon Yes
Kontroller zerimi No
Gjatesia e kabllos -
Jetëgjatësia e baterisë 5-6hours
Tipare tjera -
Garanci Nuk ka Garancion
Barkodi 6954774713519
Modeli i Produktit Kufje Me Bluetooth Pv33 Wifi
Ngjyra Black

Please login first