Kufje Philips Taue100Bk/00 | Bass In-Ear Black

Lidhja Brendi Impedancë Specifikat
Aux 32 Ohm

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€4.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Tingull bass

për tingull të përmirësuar

  • Earbud
Drejtuesit e altoparlantëve 14,2 mm për bas të pasur dhe tingull të pastër

Drejtuesit e altoparlantëve 14,2 mm për bas të pasur dhe tingull të pastër

Kualiteti cilësorë të altoparlantëve 14,2 mm me magnet neodymium japin bas të pasur dhe tingull të pastër.

Altoparlantët neodymium japin tingull të pastër të ekuilibruar

Neodynium është materiali më i mirë për prodhimin e një fushe të fortë magnetike për ndjeshmëri më të madhe në një spiral zëri, jep bas më të mirë dhe një cilësi të pastër të ekuilibruar të zërit.

Projektuar për përshtatjen e rehatisë së gjeometrisë së veshit

Dizajni bazohet në gjeometrinë e veshit për veshje të rehatshme dhe përshtatje të qetë për të gjithë.

Lidhja Aux
Brendi
Impedancë 32 Ohm
Ndjeshmëria 106 dB
Led drita No
Mikrofon No
Kontroller zerimi No
Gjatesia e kabllos 1.0M
Jetëgjatësia e baterisë -
Tipare tjera 14.2mm Speaker drivers, Rich bass, Clear sound,Designed for ear geometry comfort fit
Garanci 2 Vite
Barkodi 4895229100558
Modeli i Produktit Kufje Philips Taue100Bk/00 | Bass In-Ear Black
Ngjyra Black

Please login first