Rrobalarëse Electrolux Ew6F528W 8Kg 1200 Rpm

Barkodi Brendi Modeli i Produktit Specifikat
7332543640355 Electrloux Rrobalarëse Electrol...

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€399.90
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Barkodi 7332543640355
Brendi Electrloux
Modeli i Produktit Rrobalarëse Electrolux Ew6F528W 8Kg 1200 Rpm
Ngjyra White
Kapaciteti 8 KG
Nr i programeve 15
Rrotullime 1200
Gjerësia 60
Lartësia 85
Thellësia 55
Klasa e energjisë A+++
Zhurma 58db
Kontroll Digjital No
Display Yes
Kondenzimi /
Kapaciteti i tharjes -
Tipare tjera
Garanci 5 Vite

Please login first