Rrobalarëse Samsung Ww70J5355Mw/Ad 7Kg 1200 Rpm

Barkodi Brendi Modeli i Produktit Specifikat
8806088975788 Samsung Rrobalarëse Samsung...

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

Ofertë
€399.90€299.00
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Barkodi 8806088975788
Brendi Samsung
Modeli i Produktit Rrobalarëse Samsung Ww70J5355Mw/Ad 7Kg 1200 Rpm
Ngjyra White
Kapaciteti 7KG
Nr i programeve 15
Rrotullime 1200
Gjerësia 60
Lartësia 85
Thellësia 55
Klasa e energjisë A+++
Zhurma 62 dB
Kontroll Digjital No
Display Yes
Kondenzimi /
Kapaciteti i tharjes -
Tipare tjera
Garanci 2 Vite

Please login first