Rrobalarëse Sharp Eshfa6103W2Ee 6Kg 1000 Rpm

Barkodi Brendi Modeli i Produktit Specifikat
4974019850399 Sharp Rrobalarëse Sharp Es...

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€249.90
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


 

 

 

Barkodi 4974019850399
Brendi Sharp
Modeli i Produktit Rrobalarëse Sharp Eshfa6103W2Ee 6Kg 1000 Rpm
Ngjyra White
Kapaciteti 6Kg
Nr i programeve 15
Rrotullime 1000
Gjerësia 60
Lartësia 85
Thellësia 50
Klasa e energjisë A++
Zhurma 58db
Kontroll Digjital No
Display Yes
Kondenzimi /
Kapaciteti i tharjes -
Tipare tjera
Garanci 5 Vite

Vlersimet Klientëve

5.0 Star

5.0 Ratings & 1 Reviews
5 Star
1
4 Star
0
3 Star
0
2 Star
0
1 Star
0

Shqyrtimet

Perfekt

Perfekt
Shqyrtuar nga - Agon Mustafa, April 16, 2021