Rrobalarëse Sharp Eshfa7123W2Ee 7Kg 1200 Rpm

Barkodi Brendi Modeli i Produktit Specifikat
4974019821719 Sharp Rrobalarëse Sharp Es...

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€279.90
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


 

Barkodi 4974019821719
Brendi Sharp
Modeli i Produktit Rrobalarëse Sharp Eshfa7123W2Ee 7Kg 1200 Rpm
Ngjyra White
Kapaciteti 7KG
Nr i programeve 15
Rrotullime 1200
Gjerësia 60
Lartësia 84
Thellësia 52
Klasa e energjisë A++
Zhurma 58db
Kontroll Digjital Yes
Display Yes
Kondenzimi /
Kapaciteti i tharjes -
Tipare tjera
Garanci 5 Vite

Please login first