Rrobalarëse Sharp Eshfa9143W3Ee 9Kg 1400 Rpm

Barkodi Brendi Modeli i Produktit Specifikat
4974019975832 Sharp Rrobalarëse Sharp Es...

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€379.90
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Barkodi 4974019975832
Brendi Sharp
Modeli i Produktit Rrobalarëse Sharp Eshfa9143W3Ee 9Kg 1400 Rpm
Ngjyra White
Kapaciteti 9 KG
Nr i programeve 15
Rrotullime 1400
Gjerësia 60
Lartësia 85
Thellësia 60
Klasa e energjisë A+++
Zhurma 58db
Kontroll Digjital No
Display Yes
Kondenzimi /
Kapaciteti i tharjes -
Tipare tjera
Garanci 5 Vite

Please login first