MBUSHES FAST CHARGING SAMSUNG EP-TA220NBEGEU | 35W TYPE-C & USB-A

Lidhja Mbushja Verzioni I USB Specifikat
Me prizë standarde t... Mbushje e shpejtë USB Type-C port: Max...

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€37.90
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Lidhja Me prizë standarde të BE-së
Mbushja Mbushje e shpejtë
Verzioni I USB USB Type-C port: Max. 35 Watt/ USB-A port: Max. 15 Watt
Gjatesia e kabllos -
Numri I Portev 2
Mbushes per vetur No
Garanci 2 Vite
Modeli i Produktit MBUSHES FAST CHARGING SAMSUNG EP-TA220NBEGEU | 35W TYPE-C & USB-A
Barkodi 8806092265585

Please login first