Micro Sd Me Adatper Silicon Power Elite | 128Gb Uhs-I Class10 85Mb/S Shock/Waterproof

Modeli i Produktit Kapaciteti Shpejtesia e transfe... Specifikat
Micro Sd Me Adatper... 128 GB deri në 75 Mb/s

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€23.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Modeli i Produktit Micro Sd Me Adatper Silicon Power Elite | 128Gb Uhs-I Class10 85Mb/S Shock/Waterproof
Kapaciteti 128 GB
Shpejtesia e transferit deri në 75 Mb/s
Verzioni I USB -
Garanci 36 MUAJ
Tipare tjera
Ngjyra Black
Barkodi 4712702643336

Please login first