MIKROVALE SAMSUNG MS23F301TAK/OL E ZEZE

Barkodi Modeli i Produktit Brendi Specifikat
8806085600201 MIKROVALE SAMSUNG MS... Samsung

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

Ofertë
€149.90€109.00
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Barkodi 8806085600201
Modeli i Produktit MIKROVALE SAMSUNG MS23F301TAK/OL E ZEZE
Brendi Samsung
Gjerësia 330
Lartësia 211
Thellësia 324
Ngjyra E Zezë
Kapaciteti 23L
Garanci 2 Vite
Nr i programeve 6
Tipare tjera 23L
Montuse No
Ekran Yes
Grill No
Funksioni Kohëmatës Yes
Funksioni i Shkrirjes Yes

Please login first