Mikser Dore 200W Tefal Ht250138

Barkodi Modeli i Produktit Ngjyra Specifikat
3045386370160 Mikser Dore 200W Tef... White

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

Ofertë
€24.99€19.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Mikser me fuqi motorike 200W dhe rrahëse vezësh. I pajisur edhe me buton për ndërrim të shpejtësive.

Barkodi 3045386370160
Modeli i Produktit Mikser Dore 200W Tefal Ht250138
Ngjyra White
Kapaciteti
Garanci 2 Vite
Tipare tjera 2 Shpejtësi
Fuqia e energjisë 200W
Aksesorët në paketim
Kapaciteti i enës ------
Materiali i Enës ------

Please login first