Mikser Dore Ekm011 400W Esperanza

Barkodi Modeli i Produktit Ngjyra Specifikat
5901299917084 Mikser Dore Ekm011 4... White

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€14.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Barkodi 5901299917084
Modeli i Produktit Mikser Dore Ekm011 400W Esperanza
Ngjyra White
Kapaciteti
Garanci Nuk ka garanci
Tipare tjera
Fuqia e energjisë 400W
Aksesorët në paketim Dy aksesore
Kapaciteti i enës ------
Materiali i Enës ------

Please login first