Mikser Dore Kenwood Black Hmp30.Ao 0W22210010

Barkodi Modeli i Produktit Ngjyra Specifikat
5011423202846 Mikser Dore Kenwood... Black

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€29.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Mikser dore Kenwood Black HMP30AO, i cili falë peshës së tij të lehtë ju mundëson të gatuani në kuzhinë pa humbur energji. Vjen me rrahëse vezësh dhe grepa brumi të cilat mund të hiqen lehtë dhe të lahen në enëlarëse.

Të gjitha produktet nga ky brend kanë 2 vite garancion.

Barkodi 5011423202846
Modeli i Produktit Mikser Dore Kenwood Black Hmp30.Ao 0W22210010
Ngjyra Black
Kapaciteti 1.05 KG
Garanci 2 Vite
Tipare tjera Dizajn Ergonomik
Fuqia e energjisë 450W
Aksesorët në paketim 2 Aksesorë
Kapaciteti i enës ------
Materiali i Enës Plastik

Please login first