Mikser Dore Kenwood Silver Ow22210011 Hmp30

Barkodi Modeli i Produktit Ngjyra Specifikat
5011423202853 Mikser Dore Kenwood... Silver

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€29.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Mikser dore Kenwood HMP30, i lehtë për tu përdorur në kuzhinë dhe falë motorit 450W ju ofron rezultate të mrekullueshme në gatimet tuaja. Rrahësit e metaltë të përfshria në pako janë të qëndrueshme dhe të forta. Falë funksionit për kontrollim të shpejtësisë, ju mund të zgjedhni deri në 5 nivele plus funksioni turbo i cili i jep fuqi shtesë përzierjes së brumit.

Të gjitha produktet nga ky brend kanë 2 vite garancion.

Barkodi 5011423202853
Modeli i Produktit Mikser Dore Kenwood Silver Ow22210011 Hmp30
Ngjyra Silver
Kapaciteti 1.05 KG
Garanci 2 Vite
Tipare tjera Dizajn Ergonomik
Fuqia e energjisë 450W
Aksesorët në paketim 2 Aksesorë
Kapaciteti i enës ------
Materiali i Enës Plastik

Please login first