Mikser Dore Sinbo Smx2720 120W

Barkodi Modeli i Produktit Ngjyra Specifikat
8693807136199 Mikser Dore Sinbo Sm... White

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€9.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


5 shpejtësi të ndryshme

Funksion turbo

 

Rrahëse vezësh dhe shkopinj për përzierje

Buton për lirim të shkoponjëve

E lehtë për tu përdorur dhe pastruar

Dizajn Ergonomik

Barkodi 8693807136199
Modeli i Produktit Mikser Dore Sinbo Smx2720 120W
Ngjyra White
Kapaciteti
Garanci Nuk ka
Tipare tjera 5 Shpejtësi
Fuqia e energjisë 120W
Aksesorët në paketim
Kapaciteti i enës ------
Materiali i Enës ------

Please login first