Mikser Gorenje Me510W

Barkodi Modeli i Produktit Ngjyra Specifikat
3838942054686 Mikser Gorenje Me510... White

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€34.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Paneli i kontrollit në pjesën e sipërme ka buton për fikje, për ndërrim të shpejtësive, për lëshim të turbos dhe për lëshim të and a rrahëseve.

Barkodi 3838942054686
Modeli i Produktit Mikser Gorenje Me510W
Ngjyra White
Kapaciteti
Garanci 2 Vite
Tipare tjera 4 Shpejtësi
Fuqia e energjisë 425W
Aksesorët në paketim
Kapaciteti i enës ------
Materiali i Enës ------

Please login first