Mikser I Dores Sayona Szj-701 400W

Barkodi Modeli i Produktit Ngjyra Specifikat
8201604203039 Mikser I Dores Sayon... White

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€13.00
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Mikser I fuqishëm 400W, me funksion turbo dhe buton për shkëputje të aksesorëve.

 

Barkodi 8201604203039
Modeli i Produktit Mikser I Dores Sayona Szj-701 400W
Ngjyra White
Kapaciteti
Garanci Nuk ka
Tipare tjera Buton Turbo
Fuqia e energjisë 400W
Aksesorët në paketim 4 aksesorë
Kapaciteti i enës ------
Materiali i Enës ------

Please login first