Mikser Me Baz Ekm019W 19W Esperanza

Barkodi Modeli i Produktit Ngjyra Specifikat
5901299930595 Mikser Me Baz Ekm019... White

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€17.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Barkodi 5901299930595
Modeli i Produktit Mikser Me Baz Ekm019W 19W Esperanza
Ngjyra White
Kapaciteti 1.5 L
Garanci Nuk ka garanci
Tipare tjera
Fuqia e energjisë 150w
Aksesorët në paketim Dy aksesore
Kapaciteti i enës 1.5L
Materiali i Enës Plastik

Please login first