Mikser Me Baze Clatronic Hms 3320

Barkodi Modeli i Produktit Ngjyra Specifikat
4006160631173 Mikser Me Baze Clatr... White

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€22.99
Cmimi me TVSH

Nuk ka Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Motor i fuqishëm 220W; operon pa zhurmë

5 shpejtësi duke përfshirë edhe një level turbo

Bazë e madhe për përzierje, kapaciteti: 2 litra

 

Barkodi 4006160631173
Modeli i Produktit Mikser Me Baze Clatronic Hms 3320
Ngjyra White
Kapaciteti
Garanci Nuk ka
Tipare tjera
Fuqia e energjisë 220W
Aksesorët në paketim
Kapaciteti i enës 2 LITRA
Materiali i Enës Plastik

Please login first