Mikser Me Baze Electrolux Esm3300

Barkodi Modeli i Produktit Ngjyra Specifikat
7332543475476 Mikser Me Baze Elect... White

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€49.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Një ndihmës në kuzhinë, i pajisur me tas për përzierje dhe me fuqi 450W.

Barkodi 7332543475476
Modeli i Produktit Mikser Me Baze Electrolux Esm3300
Ngjyra White
Kapaciteti
Garanci 2 Vite
Tipare tjera 5 Shpejtësi
Fuqia e energjisë 450W
Aksesorët në paketim
Kapaciteti i enës 3.5 Litra
Materiali i Enës Metal

Please login first