Mikser Me Baze Tefal Ht312138

Barkodi Modeli i Produktit Ngjyra Specifikat
3016661149344 Mikser Me Baze Tefal... White

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€59.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Material prej Çeliku, i forte, qëndrueshëm dhe i lehtë për tu pastruar.

Me 5 shpejtësi dhe funksion turbo.

Rrahëse vezësh prej çeliku për pergaditje të lehtë të brumit.

 

 

Motor I fuqishëm me 300W

Barkodi 3016661149344
Modeli i Produktit Mikser Me Baze Tefal Ht312138
Ngjyra White
Kapaciteti
Garanci 2 Vite
Tipare tjera 5 Shpejtësi
Fuqia e energjisë 300W
Aksesorët në paketim ------
Kapaciteti i enës 3.5 Litra
Materiali i Enës Metal

Please login first