Mikser Profesional Clatronic Hiri Km 3709

Barkodi Modeli i Produktit Ngjyra Specifikat
4006160638714 Mikser Profesional C... Silver

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€79.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Barkodi 4006160638714
Modeli i Produktit Mikser Profesional Clatronic Hiri Km 3709
Ngjyra Silver
Kapaciteti 1.2 L
Garanci 6 Muaj
Tipare tjera
Fuqia e energjisë 1000w
Aksesorët në paketim 3 Aksesorë
Kapaciteti i enës 2 LITRA
Materiali i Enës Metal

Please login first