Mikser Profesional Kenwood Kmix750Bk Black

Barkodi Modeli i Produktit Ngjyra Specifikat
5011423190143 Mikser Profesional K... Black

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€320.00
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Mikser Kenwood KMX750BK, i cili ju jep liri për ti impresionuar të gjithë përmes kreativitetit tuaj gjatë gatimit. Është i pajisur me funksion për fikje automatike dhe falë fuqisë prej 1000W, tri elementeve të përzierjes së brumit është produkti ideal për të gatuar ëmbëlsira për familjen dhe miqtë.

Gjithashtu përmes mundësisë për të blerë edhe 20 aksesorë shtesë për këtë produkt kreativiteti juaj nuk do të ketë limite.

Të gjitha produktet nga ky brend kanë 2 vite garancion.

 

 • Kontroll i zgjuar i shpejtësisë

  Kontroll i zgjuar i shpejtësisë

  6 shpejtësi dhe opsion i palosjes. Përzierësi i stendës ndërton me kujdes dhe pa probleme shpejtësinë pa shkaktuar derdhjen e përbërësve.

 • Motor 1000W

  Motor 1000W

  Fuqi për të trajtuar në mënyrë të qetë edhe brumin më të fortë.

 • Mjetet e pjekjes

  Mjetet e pjekjes

  K-Rrahës, goditje brumi dhe lëvizje ju siguron shkathtësinë për të krijuar një sërë pjatash.

 • Tas prej çeliku inox

  Tas prej çeliku inox

  Tas me kapacitet 5L i cili është i sigurt për larjen e enëve dhe pastrohet lehtë.

Barkodi 5011423190143
Modeli i Produktit Mikser Profesional Kenwood Kmix750Bk Black
Ngjyra Black
Kapaciteti 5 Litra
Garanci 2 Vite
Tipare tjera
Fuqia e energjisë 1000W
Aksesorët në paketim 3 Aksesorë
Kapaciteti i enës 5 L
Materiali i Enës Metal

Please login first