Mikser Profesional Sencor Stm 3625Vt

Barkodi Modeli i Produktit Ngjyra Specifikat
8590669173976 Mikser Profesional S... Purple

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€119.90
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Mikser me bazë i pajisur me tas 4 litërsh, 6 shpejtësi dhe fuqi motorrike prej 600W.

Barkodi 8590669173976
Modeli i Produktit Mikser Profesional Sencor Stm 3625Vt
Ngjyra Purple
Kapaciteti
Garanci 2 Vite
Tipare tjera 6 Shpejtësi
Fuqia e energjisë 600w
Aksesorët në paketim
Kapaciteti i enës 4 Litra
Materiali i Enës Metal

Please login first