Mikser Profesional Sencor Stm 6355Vt 1000W

Barkodi Modeli i Produktit Ngjyra Specifikat
8590669220939 Mikser Profesional S... Pink

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€249.90
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Mikser me bazë, me fuqi motorrike prej 1000W, 8 shpejtësi dhe tas metalik me kapacitet 4.5 litrash.

Barkodi 8590669220939
Modeli i Produktit Mikser Profesional Sencor Stm 6355Vt 1000W
Ngjyra Pink
Kapaciteti
Garanci 2 Vite
Tipare tjera 8 Shpejtësi
Fuqia e energjisë 1000W
Aksesorët në paketim
Kapaciteti i enës 4.5 Litra
Materiali i Enës Metal

Please login first