Mikser Profesional Tefal Qb150138 4.8L

Barkodi Modeli i Produktit Ngjyra Specifikat
3016661159374 Mikser Profesional T... Inox

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€149.90
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Procesori i ushqimit Thefal MasterChef Essential është ideal për çdo detyrë në kuzhinë, duke ofruar rezultate të shkëlqyera në një sasi optimale për çdo rast.

Tasi prej çeliku inox 4.8 l është ideal për përgatitjen e recetave tuaja të preferuara për të gjithë familjen - sa për të bërë 5 brumë pica.
Lëvizja planetare mbulon çdo cm të tasit, me një rrotullim inteligjent që garanton rezultate të shkëlqyera dhe homogjene.
Zbuloni përpunuesin e ushqimit që ofron një performancë të lartë, i cili vjen i shoqëruar me një goditje për brumërat e rëndë.
Motori i fuqishëm 800 W ofron energji të mjaftueshme për të gjitha recetat tuaja të preferuara, me 6 ingranazhe dhe Funksionin e Pulsit.

Barkodi 3016661159374
Modeli i Produktit Mikser Profesional Tefal Qb150138 4.8L
Ngjyra Inox
Kapaciteti 4.8 Litra
Garanci 2 Vite
Tipare tjera Funksion Puls ,Çelik inox
Fuqia e energjisë 800 w
Aksesorët në paketim 3 Aksesorë
Kapaciteti i enës 4.8 Litra
Materiali i Enës Metal

Please login first