Mixer Me Baze Bosch Mfq36460S

Barkodi Modeli i Produktit Ngjyra Specifikat
4242002762722 Mixer Me Baze Bosch... White

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€69.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Falë tasit rrotullues mund të bëni përzierje tëni përzierje të barabartë të brumit. Gjithashtu falë motorit të fuqishëm, por të qetë, ju arrini rezultate të shkëlqyera në çdo sfidë pjekjeje ose gatimi. Nga përzierjet e tortave te brumi i rëndë, pjatat tuaja të preferuara do të përgatiten me lehtësi.

Barkodi 4242002762722
Modeli i Produktit Mixer Me Baze Bosch Mfq36460S
Ngjyra White
Kapaciteti
Garanci 2 Vite
Tipare tjera 5 Shpejtësi
Fuqia e energjisë 450W
Aksesorët në paketim
Kapaciteti i enës 500gr
Materiali i Enës Plastik

Please login first