Mouse Gaming Msi Impact Pro

Brendi Modeli i Produktit Lidhja Specifikat
Mouse Gaming Msi Imp...

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€16.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Një maus me një dizajn interesant. Bërë nga materiale me cilësi të lartë.

Brendi
Modeli i Produktit Mouse Gaming Msi Impact Pro
Lidhja
Dpi 4000
Dizajnuar per gaming Yes
Led drita Yes
Numri i dritave
Nr I butonave 7
Dizajn ergonomik No
Ngjyra Black
Barkodi 3856005173624

Please login first