Ndegjuese Hama Hs-Usb300 Me Mikrophone Stereo 924 139924

Lidhja Brendi Impedancë Specifikat
USB, USB-A plug 32 Ohm

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€26.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Lidhja USB, USB-A plug
Brendi
Impedancë 32 Ohm
Ndjeshmëria 105 dB ± 3dB
Led drita No
Mikrofon Yes
Kontroller zerimi No
Gjatesia e kabllos 1.0M
Jetëgjatësia e baterisë -
Tipare tjera
Garanci 6 Muaj
Barkodi 4047443419682
Modeli i Produktit Kufje Hama Hs-Usb300 139924 | Mic Usb 2M Black
Ngjyra Black

Please login first