Ndegjuese Me Bluetooth Acme Bh40

Lidhja Brendi Impedancë Specifikat
BLUETOOTH 25 Ohm

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€34.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Lidhja BLUETOOTH
Brendi
Impedancë 25 Ohm
Ndjeshmëria 113 dB
Led drita No
Mikrofon Yes
Kontroller zerimi Yes
Gjatesia e kabllos -
Jetëgjatësia e baterisë Deri ne 13orë me muzikë . deri ne 14 orë bisedë
Tipare tjera Kompatibile edhe per lidhje me Aux 3.5mm , te palosshme
Garanci Nuk ka Garancion
Barkodi 4770070875421
Modeli i Produktit Ndegjuese Me Bluetooth Acme Bh40
Ngjyra Black

Please login first