Ndegjuse Me Mikrofon Hama Per Smartphone Hama Me 4 Lloje Te Gomave White 137436

Lidhja Brendi Impedancë Specifikat
3.5mm

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€6.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Lidhja 3.5mm
Brendi
Impedancë
Ndjeshmëria -
Led drita No
Mikrofon Yes
Kontroller zerimi Yes
Gjatesia e kabllos 1.5M
Jetëgjatësia e baterisë -
Tipare tjera -
Garanci Nuk ka Garancion
Barkodi 4047443325853
Modeli i Produktit Ndegjuse Me Mikrofon Hama Per Smartphone Hama Me 4 Lloje Te Gomave White 137436
Ngjyra White

Please login first