Ndegjuse Wesdar R16-Red Me Bluetooth

Lidhja Brendi Impedancë Specifikat
BLUETOOTH

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€11.49
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Lidhja BLUETOOTH
Brendi
Impedancë
Ndjeshmëria
Led drita No
Mikrofon Yes
Kontroller zerimi No
Gjatesia e kabllos -
Jetëgjatësia e baterisë 4-5 hours
Tipare tjera 80mAh
Garanci Nuk ka Garancion
Barkodi 6971071743681
Modeli i Produktit Ndegjuse Wesdar R16-Red Me Bluetooth
Ngjyra Red

Please login first