PASTRUES ME AVULL ROWENTA RY7731WH

Barkodi Modeli i Produktit Brendi Specifikat
3221614007385 PASTRUES ME AVULL RO... Rowenta

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€249.00
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Barkodi 3221614007385
Modeli i Produktit PASTRUES ME AVULL ROWENTA RY7731WH
Brendi Rowenta
Ngjyra E bardhë
Garanci 2 Vite
Tipare tjera
Fuqia e energjisë 1500 Wat
Aksesorët në paketim
Hepa filter Yes
Gjatësia e kabllos -
Tipi i Filterit -
Lloji i mbledhësit të pluhurit Enë plastike
Tërheq Lagështinë No
Kapaciteti i mbledhësit të pluhurit 0.4 Litra
Funksionimi me Bateri No

Please login first