KUFJE PHILIPS TAUH202WT/00 | WIRELESS BASS MIC WHITE

Lidhja Brendi Impedancë Specifikat
Wireless 32 Ohm

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€42.90
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Palosje kompakte

ju merrni 15 orë kohë loje dhe drejtuesit akustikë neodymium 32 mm ju japin një zë të freskët dhe një bas punkues. Një karikim i plotë zgjat ndërmjet dy dhe tre orë

 
Lidhja Wireless
Brendi
Impedancë 32 Ohm
Ndjeshmëria - Përgjigja e frekuencës 20 - 20,000 Hz
Led drita No
Mikrofon Yes
Kontroller zerimi Yes
Gjatesia e kabllos -
Jetëgjatësia e baterisë up to 15hours
Tipare tjera Mikrofon i integruar
Garanci 24 MUAJ
Barkodi 4895229100510
Modeli i Produktit KUFJE PHILIPS TAUH202WT/00 | WIRELESS BASS MIC WHITE
Ngjyra White

Please login first