ZMADHUES PHILIPS BT55P/00 | BLUETOOTH PINK

Modeli i Produktit Fuqia e daljes Wifi Specifikat
ZMADHUES PHILIPS BT5... 2 W No

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€29.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Tingull i madh që futet në një grusht

 

  • Bluetooth®
  • Bateri e rimbushshme
  • 2 W
Funksioni kundër prerjes për muzikë me zë të lartë, pa shtrembërime

Funksioni kundër prerjes për muzikë me zë të lartë, pa shtrembërime

Anti-prerja ju lejon të luani muzikë më fort dhe e mbani cilësinë të lartë, edhe kur bateria është e ulët. Ai pranon një sërë sinjalesh hyrëse nga 300 mV në 1000 mV dhe i mban altoparlantët tuaj të sigurt nga dëmtimi nga shtrembërimi. Ky funksion i integruar monitoron sinjalin muzikor ndërsa kalon përmes amplifikatorit dhe mban majat brenda diapazonit të amplifikatorit, duke parandaluar shtrembërimin e audios të shkaktuar nga prerja pa ndikuar në lartësinë e zërit. Aftësia e një altoparlanti portativ për të riprodhuar kulmet muzikore zvogëlohet së bashku me fuqinë e baterisë, por anti-prerja zvogëlon majat e shkaktuara nga bateria e ulët, duke mbajtur muzikë pa shtrembërime.

Bateri e rikarikueshme e integruar për riprodhimin e muzikës kudo

Bateri e rikarikueshme e integruar për riprodhimin e muzikës kudo

Luaj muzikë me zë të lartë - në çdo kohë, kudo. Bateria e rikarikueshme e integruar ju lejon të shijoni muzikën tuaj personale pa zhurmën e kabllove të ndërlidhura të energjisë dhe kërkimin e papërshtatshëm për një prizë elektrike. Gëzoni muzikë të shkëlqyeshme me lirinë e transportueshmërisë tani.

Transmetim pa tel i muzikës përmes Bluetooth

Transmetim pa tel i muzikës përmes Bluetooth

Bluetooth është një teknologji e komunikimit pa tel që është e fortë dhe me efikasitet në energji. Teknologjia lejon lidhje të lehtë pa tel me iPod / iPhone / iPad ose pajisje të tjera Bluetooth, të tilla si smartphone, tableta apo edhe laptopë. Kështu që mund të shijoni me lehtësi muzikën dhe tingullin tuaj të preferuar nga video ose lojëra pa tel në këtë altoparlant.

Modeli i Produktit ZMADHUES PHILIPS BT55P/00 | BLUETOOTH PINK
Fuqia e daljes 2 W
Wifi No
Impedancë
Bluetooth Yes
Waterproof No
Portet Micro
Dimensionet 85 x 34 x 75.8 mm
Tipare tjera 1 x 1.5" full range driver
Kapaciteti i baterisë deri 6 ore muzike
Barkodi 6951613992258

Please login first