PHILIPS CD-R 80MIN/700MB 10 PCS

Modeli i Produktit Ekran Blue ray Specifikat
PHILIPS CD-R 80MIN/7... No No

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€3.49
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Disqet Philips CD-R janë zgjedhja e përkryer për të regjistruar të dhëna deri në 700MB kapacite, pasi që është kompatibile me shumë brende dhe model të harduerëve.

 
Modeli i Produktit PHILIPS CD-R 80MIN/700MB 10 PCS
Ekran No
Blue ray No
Wifi No
Tipare tjera
Portet
Garanci ------
Ngjyra Blue
Barkodi 8712581334543

Please login first