PHILIPS CD-R 80MIN/700MB 100 PCS

Modeli i Produktit Ekran Blue ray Specifikat
PHILIPS CD-R 80MIN/... No No

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€0.49
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Philips CR7D5NB00 700MB/80min 52x CD-R

 
 
Modeli i Produktit PHILIPS CD-R 80MIN/700MB 100 PCS
Ekran No
Blue ray No
Wifi No
Tipare tjera
Portet
Garanci ------
Ngjyra Blue
Barkodi 8710895794060

Please login first