CD RADIO PHILIPS AZ215B/12 | CD FM AUX BLACK

Modeli i Produktit Ekran Bateria Specifikat
CD RADIO PHILIPS AZ2... No AC/Battery

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€79.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Ju kënaqeni me gjërat e thjeshta në jetë dhe kënaqeni me lehtësinë. Prodhuesi zanor kompakt dhe i lëvizshëm Philips CD ju lejon të kënaqeni në kënaqësitë e të shijuarit të muzikës suaj të preferuar me ndihmën e funksioneve të lehta për t'u përdorur.

Modeli i Produktit CD RADIO PHILIPS AZ215B/12 | CD FM AUX BLACK
Ekran No
Bateria AC/Battery
Bluetooth No
Dimensionet 252 mm x 124 mm
Tipare tjera
Garanci 2 Vite
Ngjyra Black
Barkodi 6951613992128

Please login first