PHILIPS DVD-R 120MIN/4.7GB

Modeli i Produktit Ekran Blue ray Specifikat
PHILIPS DVD-R 120MIN... No No

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€0.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


1x50 Philips DVD-R 4,7GB 16x SP NEW

Modeli i Produktit PHILIPS DVD-R 120MIN/4.7GB
Ekran No
Blue ray No
Wifi No
Tipare tjera
Portet
Garanci ------
Ngjyra White
Barkodi 8710895922579

Please login first