KUFJE PHILIPS TASN503BK/00 | WIRELESS SPORT WATERPROOF MIC IN-EAR BLACK

Lidhja Brendi Impedancë Specifikat
Wireless 16ohm

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€139.00
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Gjeni intensitetin tuaj me këto kufje të papërshkueshme nga uji sportiv në vesh. Monitori i rrahjeve të zemrës ju ndihmon të merrni performancën më të mirë nga çdo sesion trajnimi. 6 orë kohë loje dhe tingulli i fortë ju shtyn në nivelin tjetër

Lidhja Wireless
Brendi
Impedancë 16ohm
Ndjeshmëria 95dB
Led drita No
Mikrofon No
Kontroller zerimi No
Gjatesia e kabllos -
Jetëgjatësia e baterisë 6hours
Tipare tjera -
Garanci 24 MUAJ
Barkodi 4895229100862
Modeli i Produktit KUFJE PHILIPS TASN503BK/00 | WIRELESS SPORT WATERPROOF MIC IN-EAR BLACK
Ngjyra Black

Please login first