KUFJE PHILIPS SHB3175WT/00 | WIRELESS BASS+ MIC WHITE

Lidhja Brendi Impedancë Specifikat
BLUETOOTH 32 Ohm

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€56.90
Cmimi me TVSH

Nuk ka Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Një bas i fuqishëm për të përmirësuar kënaqësinë tuaj të dëgjimit. Mos u mashtroni nga dizajni i tij i hijshëm pasi ventilimi i basit i krijuar posaçërisht dhe drejtuesit e akorduar posaçërisht prodhojnë frekuenca fundore ultra të ulta që u japin kufjeve nënshkrimin unik të tingullit Bass +. Vëllimi i veçantë akustik përdoret për të siguruar performancë të lartë të basit në çdo prodhim.

Lidhja BLUETOOTH
Brendi
Impedancë 32 Ohm
Ndjeshmëria
Led drita No
Mikrofon No
Kontroller zerimi No
Gjatesia e kabllos -
Jetëgjatësia e baterisë 20ours
Tipare tjera -
Garanci 24 MUAJ
Barkodi 6951613991695
Modeli i Produktit KUFJE PHILIPS SHB3175WT/00 | WIRELESS BASS+ MIC WHITE
Ngjyra White

Please login first