Kufje Philips Shl3175Bk/00 | Bass+ Mic Black

Lidhja Brendi Impedancë Specifikat
3.5mm 32 Ohm

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€39.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Kufjet Philips BASS + rikthejnë në muzikën tuaj një bas të madh dhe të guximshëm. Paketimi i një basi të fuqishëm dhe me grushta në një paketë të hijshme dhe të fortë, këto kufje mbi veshë janë ndërtuar për ata që kanë nevojë për më shumë bas në goditjet e tyre pa ndonjë masë shtesë.

Lidhja 3.5mm
Brendi
Impedancë 32 Ohm
Ndjeshmëria 104db
Led drita No
Mikrofon Yes
Kontroller zerimi Yes
Gjatesia e kabllos 1.2M
Jetëgjatësia e baterisë -
Tipare tjera Lloji i magnetit Neodymium
Garanci 24 MUAJ
Barkodi 6951613981535
Modeli i Produktit Kufje Philips Shl3175Bk/00 | Bass+ Mic Black
Ngjyra Black

Please login first