Kufje Buds Philips Tast702Bk/00 | Wireless Waterproof Uv Clean Mic In-Ear Black

Lidhja Brendi Impedancë Specifikat
Wireless 16ohm

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€199.00
Cmimi me TVSH

Nuk ka Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Heqni telat.Këto kufje të vërteta sportive pa veshë në veshë i pëlqejnë kur djersitni. Rezistenca e spërkatjes IPX5 dhe teknologjia e pastër UV nënkuptojnë se do të qëndroni të freskët, sado që të shkoni. Ju merrni deri në 18 orë kohë loje me kutinë e karikimit portabël.

Lidhja Wireless
Brendi
Impedancë 16ohm
Ndjeshmëria 94dB
Led drita No
Mikrofon No
Kontroller zerimi No
Gjatesia e kabllos -
Jetëgjatësia e baterisë 18hours
Tipare tjera -
Garanci 24 MUAJ
Barkodi deleted-2333
Modeli i Produktit Kufje Buds Philips Tast702Bk/00 | Wireless Waterproof Uv Clean Mic In-Ear Black
Ngjyra Black

Please login first