KUFJE PHILIPS TAUH201WT/00 | MIC WHITE

Lidhja Brendi Impedancë Specifikat
3.5 32 Ohm

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€19.90
Cmimi me TVSH

Nuk ka Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Kjo është koha juaj

 

Krijoni hapësirën tuaj. Këto kufje në vesh ju japin zë të freskët dhe bas të fortë. Shiriti i kokës është aq i lehtë sa mezi do ta ndjeni. Kablli i sheshtë i reziston ngatërresave. Gotat e veshit janë të buta dhe të palosura të sheshta për kur ju merrni dhe shkoni.

Lidhja 3.5
Brendi
Impedancë 32 Ohm
Ndjeshmëria 102db
Led drita No
Mikrofon Yes
Kontroller zerimi Yes
Gjatesia e kabllos 1.2M
Jetëgjatësia e baterisë -
Tipare tjera Mbarimi i lidhësit i kromuar
Garanci 24 MUAJ
Barkodi 4895229100534
Modeli i Produktit KUFJE PHILIPS TAUH201WT/00 | MIC WHITE
Ngjyra White

Please login first