Philips Scb1450Nb/12 | Battery Charger

Modeli i Produktit Voltazha Bateri Rimbushëses Specifikat
MBUSHES I BATERIVE P... 220-240 V No

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€24.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Mbushës për bateri ,i përshtatshëm per bateri me kapacitet AAA.

Modeli i Produktit MBUSHES I BATERIVE PHILIPS SCB1450NB/12
Voltazha 220-240 V
Bateri Rimbushëses No
Barkodi 8712581606701

Please login first