Philips Scb1490Nb/12 | Battery Charger

Modeli i Produktit Voltazha Bateri Rimbushëses Specifikat
MBUSHES I BATERIVE P... 220-240 V No

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€29.90
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Modeli i Produktit MBUSHES I BATERIVE PHILIPS SCB1490NB/12
Voltazha 220-240 V
Bateri Rimbushëses No
Barkodi 8712581606718

Please login first