SOUNDBAR-SUBWOOFER PHILIPS HTL3325/10 | 300W 3.1CH BLUETOOTH WIRELESS DOLBY DIGITAL

Barkodi Modeli i Produktit Brendi Specifikat
4895229102347 SOUNDBAR-SUBWOOFER P... Philips

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€309.00
Cmimi me TVSH

Nuk ka Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Drama e tingullit

 

  • Subwoofer wireless 3.1 CH
  • Dolby Digital
  • ARC HDMI
  • 300 W

3 kanale: drejtuesit dhe postuesit e mesit

Ulërima e një turme. Nga filmat te sportet, ky Soundbar 300 W ju lejon të përfitoni më shumë nga përmbajtja që ju pëlqen. Tre kanale japin tingullin e shfaqjeve tuaja të preferuara. Subwooferi i fuqishëm, i hollë dhe pa tel rrit ndjeshëm basin. Shpërthimet do të gjëmojnë dhe muzika tingëllon e thellë dhe e pasur.

Folësi qendror për dialog të gazuar. Dëgjoni çdo fjalë

Altoparlanti qendror siguron që dialogu është të jetë i qartëdhe i ekuilibruar bukur. Do të dëgjoni çdo fjalë, pavarësisht nëse jeni në sediljen e qosheve apo drejt në mes të dhomës.

Dolby Audio. Jini në zemër të veprimit

Zhytuni në shfaqjet dhe filmat tuaj të preferuar. Kjo soundbar me subwoofer pa tel mbështet formatin e tingullit rrethues Dolby Digital për një përvojë më të shtrirë dhe përfshirëse.

Lidhjet Bluetooth dhe USB

Përfundoi filmi? Koha për një diskutim pas serialit-finale? Pasi të ketë mbaruar drama në ekran, kaloni Soundbar-in në Bluetooth dhe vendosni një listë me këngë. Ose luaj meloditë tuaja direkt nga USB. Do të shijoni të njëjtin tingull të pasur, çfarëdo që dëshironi të dëgjoni.

Dizajn i veçantë gjeometrik. Profil i ulët

Dizajn i bukur i thjeshtë, me kënd dhe profili i ulët bëjnë një zbukurim në çdo shtëpi. Kur bëhet fjalë për vendosjen, kllapat e përfshira në mur mbajnë opsionet tuaja të hapura. Dizajni i hollë i Subwoofer-it të fuqishëm e bën të lehtë fshehjen.

Dalja nga HDMI (ARC). Kontrolloni Soundbar-in me telekomandën tuaj të televizorit

Lidheni përmes HDMI, audio-in, USB dhe më shumë. Dalja HDMI (ARC) ju lejon të kontrolloni Soundbar-in me telekomandën tuaj të televizorit.

Barkodi 4895229102347
Modeli i Produktit SOUNDBAR-SUBWOOFER PHILIPS HTL3325/10 | 300W 3.1CH BLUETOOTH WIRELESS DOLBY DIGITAL
Brendi Philips
Fuqia totale 300W
Numri i kanalit 3.1
Numri i altoparlantëve 6
Wifi Yes
Bluetooth Yes
Modaliteti i tingullit -
Lidhja Optical, HDMI 1.4 output (ARC), USB, Audio-in 3.5 mm jack
Karakteristikat e zërimit Dolby Digital
Dimensionet altoparlanti kryesor 950 x 67.3 x 81.7 mm
Dimensionet Subwoofer 15.00 x 41.20 x 31.00 cm
Dirigjues Yes
Garanci 2 Vite

Please login first