Soundbar Philips Htl1508/12 | 30W 2.0Ch Bluetooth

Modeli i Produktit Formati Fuqia e daljes Specifikat
Soundbar Philips Htl... 2.0 30 W

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€99.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Tingull i fuqishëm për televizorin tuaj

 

  • 2.0 kanal
  • Bluetooth®
  • ARC HDMI
Audio-in për të shijuar muzikë nga iPod / iPhone / MP3 player

Audio-in për të shijuar muzikë nga iPod / iPhone / MP3 player

Audio-in ju lejon të luani me lehtësi muzikën tuaj direkt nga iPod / iPhone / iPad, MP3 player ose laptop përmes një lidhjeje të thjeshtë me kinemanë tuaj në shtëpi. Thjesht lidhni pajisjen tuaj audio me folenë Audio-in për të shijuar muzikën tuaj me cilësinë superiore të zërit të sistemit të kinemasë shtëpiake Philips.

Transmetimi wireless i muzikës Bluetooth nga pajisjet tuaja muzikore

Transmetimi wireless i muzikës Bluetooth nga pajisjet tuaja muzikore

Profil në rritje të ulët për përshtatje perfekte para televizorit tuaj

Profil në rritje të ulët për përshtatje perfekte para televizorit tuaj

Modeli i Produktit Soundbar Philips Htl1508/12 | 30W 2.0Ch Bluetooth
Formati 2.0
Fuqia e daljes 30 W
Subwoofer No
Wifi No
Bluetooth Yes
Portet HDMI, Digital optical in, Aux
Dimensionet 960 x 63 x 76.5
Tipare tjera -
Garanci 2 Vite
Barkodi 6951613997826

Please login first